Hozzászólások ehhez: Feltettük a legkellemetlenebb kérdéseket a Debreceni repülőtérnek! Drága parkolás, kis terminál, kevés személyzet! https://utazomajom.hu/feltettuk-a-legkellemetlenebb-kerdeseket-a-debreceni-repuloternek-draga-parkolas-kis-terminal-keves-szemelyzet/ Utazási ajánlatok, tippek, trükkök, élménybeszámolók. Wed, 21 Aug 2019 13:45:50 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.5