accomodation-stars Created with Sketch. 004-slumber Created with Sketch. 010-airbnb Created with Sketch. Group 2 Created with Sketch. Group 2 Created with Sketch. 006-lamp Created with Sketch. 005-calendar Created with Sketch. keyboard-right-arrow-button copy 14 Created with Sketch. keyboard-right-arrow-button Created with Sketch. keyboard-right-arrow-button Created with Sketch. keyboard-right-arrow-button Created with Sketch. Combined Shape Created with Sketch. 002-departures Created with Sketch. Group Created with Sketch. 009-heart Created with Sketch. list Created with Sketch. megaphone Created with Sketch. 003-luggage Created with Sketch. Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon help Created with Sketch. Group 3 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. Instagram Created with Sketch. youtube Created with Sketch. Path Copy 2 Created with Sketch.
Spanyolország /

Egy hét Barcelona: repjegy és szállás 67.950 Ft, vagy olcsóbban lakóautóval!

Egy hét Barcelona: repjegy és szállás 67.950 Ft, vagy olcsóbban lakóautóval!
Ár: 67.950 Ft
április 4 - 11
Az árak folyamatosan változnak és az ajánlat kiírásanak időpontjában érvényesek. Döntsd gyorsan. Ne maradj le a legjobb ajánlatokról, kövess minket Facebookon!
!
Az ajánlat 1893 napja nem frissült. Az árak folyamatosan változhatnak,
ezért célszerű a legfrissebb ajánlatokat böngészni.

Egy hét Barcelona - vagy környéke lakóautóval!

Olcsóbb szállások

101.909 Ft két főre egy hétre (Casa Kessler 9.3/10)

A feltüntetett ár (67.950 HUF) külön, egyéni foglalás esetén érvényes. Ha egyben foglalod le a partner irodánkon keresztül, az ár változhat. Mit jelent ez?

Gyere el valamelyik következő előadásunkra, ahol nem csak repjegy és szállásfoglalási trükkökről lesz szó, hanem arról is, hogy tudsz így, vagy akár még ennél is sokkal olcsóbban lakóautózni! Igyekezz, mert gyorsan fogynak a jegyek!


Az a faramuci helyzet állt elő, hogy ez az ajánlat olcsóbb tud lenni a feltüntetett árnál, ha nem a fenti olcsóbb szállást foglaljátok le (ami ráadásul “csak” egy hosztel, amivel persze nincs baj, sőt bizonyos életszakaszokban és élethelyzetekben ezek a legjobb helyek, ahol megszállhatsz), hanem ezt a 6 ágyas lakóautót (ami tulajdonképpen egy guruló apartman, hiszen van benne tűzhely, hűtő és fagyasztó), és teszitek ezt 4 vagy több fővel. Sőt, ha beleszámoljuk, hogy már autót se kell bérelnetek, akkor már 3 főnél is olcsóbb. A lakóautó erre a hétre 525 EUR, ami két fő esetén 88.800 Ft, négy fő esetén 44.400 Ft, hat fő esetén pedig 29.600 Ft / fő.

Egy ilyen lakóautó azonban nem városba való, hanem inkább felfedezni vele a vidéket. Tehát ha Barcelonát szeretnétek felfedezni, akkor maradjatok a normál szállásnál (még ha drágább is), ha pedig a környéket, pl. a Pireneusokat, akkor béreljétek ki a lakóautót kisebb vagy nagyobb csapatban és irány a természet! Csak egy fotó ízelítő gyanánt, mi vár a városon kívül:

A lakóautót Barcelona külvárosában lehet felvenni. A bérbeadó 50 euróért felvesz Titeket a reptéren, vagy egyetlen közvetlen vonattal egy órán belül Ti is el tudtok menni a lakóautó felvételének helyére.

Mielőtt megveszed a repjegyeket, foglald le a lakóautót és várd meg a visszaigazolást róla! A lakóautós link mögötti Yescapa egy úgy nevezett peer-to-peer lakóautó portál, ahol magánemberek hirdethetik meg a camperjüket vagy lakóautójukat és így tőlük a céges áraknál sok esetben jóval olcsóbban lehet bérelni. Az éjszakai táborhelyek megtalálásához javasoljuk a park4night.com oldalt és applikációt, amelyen rászűrhetünk az ingyenes helyekre, lásd az alábbi képen Barcelona környékén ezeket.

 

Talán ez is érdekelhet
Más ajánlat érdekelne?